visuomet laukiam Jūsų sugrįžtant
mes kuriame grožį

Kosmetologo produktai

EYE LOGIC - akių kontūro procedūra (Guinot)

Akių kontūro priežiūros procedūros salone tikslas – spręsti akių kontūro problemas, atsiradusias dėl senėjimo ir nuovargio. Po procedūros akies kontūras atrodo jaunatviškesnis: išlyginamos smulkios linijos „žąsų kojelės“, sumažėja sunkių vokų jausmas, paburkimas ir pašviesėja tamsūs ratilai.

Veido, kaklo, dekoltė drėkinimas ,,Hydraderm’’ (Guinot)

Atliekamas su naujos kartos aparatu (dviguba jonizacija). Drėkinamoji procedūra Hydraderm rekomenduojama tiek vyrams, tiek moterims. Pakaks vienos procedūros, kad specialiai Jums parinktais aktyviais augaliniais komponentais ir švelnia jonizacija būtų giliai išvalyta, pridrėkinta ir nuraminta veido oda. Naudojant aukštąjį dažnį ląstelės gauna deguonies ir energijos, pašalinamos bakterijos. Veidas švytėte švytės.

Stangrinamoji procedūra su ,,Liftosome’’ (Guinot)

Procedūra su ‘’Liftosome’’ buvo sukurta brandžios odos problemoms spręsti. Šiluminė kaukė modeliuoja veido bruožus ir paskirsto po odą energijos teikiančius apelsinų (vit.C) ir ženšenio koncentratus. Šios veikliosios medžiagos, veikiant šilumai, pripildo odą naujos energijos, sustangrina, suteikia švytėjimo.

Šveitimas su vaisių rūgštimis ir švytėjimas (Guinot)

Dėl nuovargio, streso ir bėgančio laiko oda praranda švytėjimą. Epidermį užkemša išsausėjusios ląstelės, sulėtėja ląstelių atsinaujinimas – oda papilkėja, susidaro kraujo sąstovis. Pagreitinamas ląstelių atsinaujinimas – Jūs pamatysite, kad oda pasidaro gaivi, gražesnė ir labiau švytinti.

AGE SUMMUM - veido procedūra nuo raukšlių (Guinot)

Momentinis stangrinamasis ir ilgalaikis atjauninamasis procedūros poveikis pasiekiamas dėl keratinocitų atsinaujinimo ir fibroblastų veiklos stimuliavimo, tarpląstelinių jungčių stiprinimo, odos drėgmės išlaikymo savybių ir mikrocirkuliacijos gerinimo, toksinų šalinimo proceso.

Procedūra su raminamąja alginatine kauke (Biosel)

Turi teigiamą poveikį penkioms odos funkcijoms, pagerina odos apsaugines funkcijas, energizuoja, regeneruoja ir drėkina veido ir kaklo odą bei suteikia jai staigų skaistinamąjį efektą.

Deimantinė mikrodermabrazija

Tai odos šlifavimas deimantais. Viršutinis epidermio sluoksnis pašalinamas švelniai šlifuojant odą unikaliais lazeriu apdirbtais deimantais, o kontroliuojamas vakuuminis siurblys įsiurbia negyvas nušlifuotas epidermio ląsteles, kurios nusėda ant specialaus vienkartinio filtro. Reguliuojamas vakuumo stiprumas garantuoja procedūros saugumą, o odos šlifavimas pritaikomas visiems odos tipams.

„Glycopure“ procedūra (Gi Gi)

Tai universali, saugi, šešių etapų cheminio valymo programa. Pasižymi dideliu efektyvumu, saugumu ir naudojimo paprastumu. Jos pagrindas – vaisių rūgštys (glikolio, pieno, obuolių ir vynuogių). AHA rūgštys GLYCOPURE turi stiprų regeneruojamąjį, stimuliuojamąjį, antioksidacinį bei poveikį nuo uždegimo.